6

Tablet myTAB 10 Q-Premium od 1. grudnia w Biedronce za 499 zł!

myTAB 10 Q-PremiumFirma myPhone wspólnie z Biedronką startuje z nową promocją. Tym razem od 1. grudnia 2014 roku będzie dostępny 10-calowy tablet myTAB 10 Q-Premium za 499 zł oraz smartfon mmyPhone Q-Smart za 349 zł.

Tablet oraz smartfon będzie dostępny we wszystkich sklepach Biedronka w całej Polsce. Na pewno będzie ograniczona ilość sztuk, więc warto się wybrać w poniedziałek od rano do sklepu.

myTAB 10 Q-Premium. Co oferuje?

myTAB 10 Q-Premium pracuje pod kontrolą 4-rdzeniowego procesora MediaTek MT8382 o częstotliwości taktowania 1,3 GHz oraz 1 GB RAM. Na dane oraz aplikacje przeznaczono 8 GB. Nie jest to dużo, ale nie martwcie się – jest slot microSD do 32 GB. Interfejs systemu operacyjnego Google Android 4.4 Kitkat wyświetlany jest na 10,1-calowym ekranie IPS o rozdzielczości 1280×800 pikseli. Zastosowanie technologii IPS zapewnia szerokie katy widzenia, dobry kontrast kolorów, ale także możliwość pracy w słoneczne dni.

myTAB 10 Q-Premium

Smukła obudowa została wykonana z kombinacji aluminium, szkła i tworzyw sztucznych. Umieszczono w niej modem 3 G z technologią Dual-SIM, WiFi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.0, GPS, microUSB oraz jack 3.5 mm. Akumulator o pojemności 6000 mAh pozwala na intensywną pracę urządzenia do 5 godzin. Są także dwie kamery: tylna 2 MPix oraz przednia VGA.

Cena myTAB 10 Q-Premium w sieci Biedronka to 499 złotych. Opłaca się w tej cenie? Wydaje się to całkiem rozsądna propozycja, ale ciekawe jak sprawuje się w praktyce…

Smartfon myPhone Q-Smart

Głównym atutem smartofna jest obudowa o wzmocnionej konstrukcji. Została wykonana z tworzyw sztucznych wysokiej jakości, z zaokrąglonymi kątami i wyobloną pokrywą baterii. Za prawidłowe działania Androida 4.4 KItkat odpowiada 4-rdzeniowy procesor oraz 1 GB RAM. Wbudowana pamięć wynosi 16 GB, ale jest także slot microSD. W obudowie jest umieszczona kamera 2 Mpix oraz aparat 5 Mpix. Zastosowana w myPhone Q-Smart bateria o pojemności 1800 mAh pozwala na przeprowadzenie do 10 godzin rozmów lub na działanie telefonu w stanie czuwania aż do 15 dni bez konieczności ładowania. Cena wynosi 349 zł.

myPhone Q-Smart w Biedronka

Starter tuBiedronka w zestawie

W zestawie do tabletu myTAB 10 Q-Premium oraz smartfona klient znajdzie także kartę startową sieci tuBiedronka. Umożliwia ona bezpłatne połączenie 1 GB miesięcznie z siecią Internet przez pierwsze cztery miesiące korzystania z karty, a później umożliwia skorzystanie z oferty pakietu 3 GB miesięcznie.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz