0

KORE, nowa nazwa nadchodzącego Tabletu LTE od Motoroli?

Jednym z najfajniejszych sposobów na odkrywanie nazw produktów, które dopiero mają zawitać na rynku, jest niewątpliwie poszukiwanie nowych domen internetowych zakupionych przez duże przedsiębiorstwa. Tą metodą udało się też najprawdopodobniej odkryć potencjalną nazwę przygotowywanego przez Motorolę tabletu 4G LTE, a mianowicie KORE.

Jeden z zagranicznych serwisów o tabletach poinformował, że azjatyckie przedsiębiorstwo zakupiło pięć nowych domen, a mianowicie MotorolaKore.com, Moto-Kore.com, Motorola-Kore.com oraz KoreMotorola.com pod koniec zeszłego tygodnia. Jak na razie wpisanie, któregoś z powyższych adresów odsyła nas do pustej strony, ale w przyszłości będą one mogły nam powiedzieć coś więcej na temat nowego produktu. Tablet od Motoroli ma być zastępstwem dla XOOM, który jako pierwszy na pokładzie posiadał zainstalowany Honeycomb.

Niestety, XOOM nie sprzedawał się zbyt dobrze – powodem tego była między innymi dosyć wygórowana cena (800 dolarów). Z Androidem 4.0, technologią 4G LTE i bardziej przystępną ceną, nowe urządzenie może stać się hitem. Co poniektórzy na pewno sięgną po KORE tylko dlatego, żeby wypróbować OS o dosyć oryginalnej nazwie jaką niezaprzeczalnie jest Ice Cream Sandwich.. Według naszych rokowań tablet od Motoroli wyposażony będzie w 7-o albo 8.9 calowy wyświetlacz. A jakie są wasze oczekiwania?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel