0

Xiaomi zaskoczy rynek w 2015 roku? Szykuje tani i wydajny tablet

Xiaomi Mi 3Firma Xiaomi szturmem zdobywa rynek.Szturm to najlepsze określenie, ponieważ w Chinach już jest najpopularniejszym producentem telefonów komórkowych, a na świecie zajmuje już trzecie miejsce! I to nie koniec, a moim zdaniem będzie jeszcze lepiej. W 2015 roku ma zadebiutować tani, a zarazem wydajny tablet internetowy. Jest trochę informacji na temat specyfikacji.

Nowy produkt Xiaomi nie będzie flagowcem, który ma rywalizować z najlepszymi tabletami na rynku i zdetronizować iPada na pierwszym miejscu. Jest to raczej propozycja dla dużej ilości osób, dla mas po prostu. Cena za nowy tablet Xiaomi ma nie przekroczyć 100 dolarów, a w tej kwocie mamy otrzymać całkiem solidny sprzęt.

Tajemniczy tablet Xiaomi będzie pracował pod kontrolą 4-rdzeniowego procesora Snapdragon 410 o częstotliwości taktowania zegara 1,2 GHz oraz 1 GB RAM. Za przetwarzanie obrazu będzie odpowiadał układ graficzny Adreno 306. Z kolei wbudowana pamięć wynosi 8 GB, więc nie jest to oszałamiający wynik. Jednak do dyspozycji użytkownika będzie także slot microSD.

Zobacz także: MODECOM FreeTAB 9000 IPS ICG to oficjalny tablet reprezentacji Polski! Co oferuje?

Wszystkie informacje będą wyświetlane na 9,2-calowym ekranie o rozdzielczości 1280×720 pikseli. System operacyjny? Nie podano tego oficjalne, ale na pewno będzie to Google Android. Wersja? Najprawdopodobniej to 5.0 Lollipop.

W tej chwili nie ma żadnej informacji o dacie oraz krajach,w jakich będzie go można kupić. Na pewno zadebiutuje w krajach rozwijających się, ale czy w Europie? Mam olbrzymią nadzieje, że tak, ale nie liczę na to…

źródło: phonearena.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz