0

Rusza Strefa T-Mobile w Player.pl. Wspólna oferta T-Mobile oraz TVN

T-Mobile logoKlienci sieci komórkowej T-Mobile, którzy mają tablety internetowe mogą korzystać z specjalnie przygotowanego serwisu wideo na żądanie (SVOD) – Strefa T-Mobile. Serwis działa od dzisiaj i jest dostępny dla wszystkich obecnych i nowych klientów T-Mobile w ramach trzech pakietów do wyboru.

Strefa T-Mobile, działająca w ramach usługi Player, zapewnia dostęp na żywo do flagowych programów TVN (m.in. „Mam Talent!”, „MasterChef”, „Dzień Dobry TVN”), możliwość oglądania wybranych, polskich i zagranicznych filmów fabularnych – od najpopularniejszych filmów i seriali z Hollywood po nagradzane produkcje polskie – a także wybrane, cieszące się popularnością kanały telewizyjne na żywo (m.in. TVN24, TVN Turbo i TVN Style). Dzięki usłudze Multiscreening klienci, posiadając jedno konto, będą mogli korzystać z usługi na wszystkich swoich urządzeniach mobilnych: laptopach, tabletach i smartfonach.

Obecni i nowi klienci T-Mobile będą mogli wybrać jeden z trzech pakietów: pakiet podstawowy Start, pakiet Kids dla najmłodszych odbiorców oraz przeznaczony dla najbardziej wymagającego odbiorcy Pakiet Multi.

Usługa Strefa T-Mobile dostępna będzie na urządzeniach mobilnych z systemami operacyjnymi Android, iOS i Windows Phone.

źródło: T-Mobile

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz