1

HANNSpad w nowej cenie. Teraz 799 zł

HANNSPadFirma Hannspree obniżyła cenę swojego tabletu HANNSpad – urządzenie w sieciach Selgros kosztuje teraz tylko 799 zł. Producent udostępnił jednocześnie aktualizację, dzięki której tablet wyposażony jest w kompletny pakiet oprogramowania biurowego oraz cały zestaw nowych funkcji i usprawnień.

Aktualizacja wyposażyła HANNSpad w pakiet oprogramowania biurowego firmy SoftMaker, zmieniający urządzenie w doskonałe narzędzie do pracy. W jego skład wchodzą edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny oraz aplikacja do edycji i tworzenia prezentacji multimedialnych. Warto podkreślić, że cena detaliczna tego pakietu to ok. 50 euro – ale użytkownicy tabletu Hannspree otrzymają go nieodpłatnie.

W najnowszej wersji oprogramowania wprowadzono również zmiany zwiększające wydajność urządzenia, a także nowe opcje konfigurowania systemu i interfejsu.

O tablecie HANNSpad: urządzenie firmy Hannspree wyposażone jest w 10,1-calowy, pojemnościowy ekran dotykowy obsługujący technologię multitouch, wydajny procesor NVIDIA Tegra 2 oraz system operacyjny Android 2.2 (z nakładką wprowadzającą funkcje typowo tabletowe). Urządzenie doskonale nadaje się do surfowania po Internecie (atutem jest pełna obsługa technologii Adobe Flash), pracy z dokumentami, korzystania z serwisów społecznościowych, czytania e-książek, oglądania filmów (również w HD) czy uruchamiania gier. Więcej informacji na temat urządzenia znaleźć można na stronie:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz