0

Starter Play na kartę o wartości 50 zł dla tabletów. Co miesiąc 1 GB danych!

Play na karte starter 50 zł dla tabletówDzisiaj sieć komórkowa Play odświeżyła ofertę mobilnego Internetu w Play na kartę. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie starter Play na kartę o wartości 50 zł, w których co miesiąc aktywuje się pakiet 1 GB danych, tak przez 12 miesięcy.

Marcin Gruszka informacje o nowej, w sumie odświeżonej ofercie, Play na kartę poinformował za pośrednictwem swojego bloga. Opublikował tam całą prezentację, która przedstawia najważniejsze informacje. Jednak mnie najbardziej zaciekawił jeden slajd – dotyczył on startera Play na kartę o wartości 50 zł. Sporo prawda? Sam operator reklamuje go jako idealny produkt dla tabletów internetowych, alternatywa dla Internetu Aero2 z kodem CAPTCHA.

Co otrzymamy za 50 zł? Otóż co miesiąc, cyklicznie przez 12 miesięcy, operator będzie odnawiał pakiet internetowy 1 GB. Jak wylicza Play, jest to 4,17 zł miesięcznie! Jeśli 1 GB to za mało, nie ma się co załamywać – można normalnie doładować konto pakietem internetowym.

Moim zdaniem to całkiem ciekawa oferta i sam się nad nią poważnie zastanawiam – idealnie by pasował podczas wyjazdów. A Wy co sądzicie, będzie popyt? Czy jednak ja się niepotrzebnie zachwycam?

źródło: blog Play

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz