0

Słuchawki SMS Audio BioSPORT z technologią Intela. Kompatybilne z tabletami

SMS Audio BioSPORTJuż w pierwszym kwartale 2015 roku w Polsce zadebiutują nowe słuchawki douszne, które są owocem prac firm SMS Audio oraz Intel. Słuchawki SMS Audio BioSPORT są już dostępne za granicą w cenie 169,99 euro. Co oferuje sprzęt za ponad 700 zł?

Słuchawki SMS Audio BioSPORT cechują się zaawansowanymi rozwiązaniami technicznymi, mającymi zapewnić wysokiej jakości dźwięk i jednocześnie zbierać informacje o postępach w treningach. W mierzące tętno słuchawki wbudowano czujniki biometryczne, rejestrujące dane związane z aktywnością sportową, co pozwala użytkownikom na śledzenie celów i postępów.

BioSport to lepsze zbieranie danych dzięki konstrukcji zamocowanej wokół ucha, przez co urządzenie znajduje się głębiej w kanale usznym i może nieprzerwanie monitorować akcję serca w czasie rzeczywistym. Wbudowany czujnik optyczny stale mierzy tętno, a jednocześnie dynamicznie eliminuje zakłócenia wywoływane przez ruch ciała podczas treningu. BioSport wyposażono w technologię, która umożliwia zasilanie słuchawek i funkcji biometrycznego monitoringu przez zwykły przewód zakończony pozłacaną wtyczką audio jack 3,5 mm, dzięki czemu użytkownicy mają pełną swobodę użytkowania. Zewnętrzna gumowa powłoka chroni przed odpryskami i zarysowaniami, spełniają normy IPX4.

SMS Audio BioSPORT

Słuchawki SMS Audio BioSport będą zgodne z popularną aplikacją do ćwiczeń RunKeeper, natomiast wsparcie innych aplikacji planowane jest na rok 2015.

Słuchawki obecnie nie kupimy w Polsce, ale można je zamówić w NIemczech. SMS Audio BioSPORT w sklepie notebooksbilliger.de i satking.de kosztują 169,90 euro.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz