1

Lark Ultimate 8i po cichu debiutuje w Tesco! Większy brat Ultimate 7i za 399 zł!

Lark Ultimate 8i
W ofercie sieci sklepów Tesco zadebiutował większy brat tabletu Lark Ultimate 7i. Mam tutaj na myśli Lark Ultimate 8i, który na stronie tesco.pl kosztuje 399 zł zamiast 499 zł. Debiut i od razu przecena? Pewnie zabieg marketingowy, ale do rzeczy. Co oferuje Lark Ultimate 8i? Przede wszystkim inny system – Windows 8.1!

Wcześniej zaprezentowany tablet Lark Ultimate 7i, który obecnie testuje, to sprzęt pracujący pod kontrolą Google Android 4.4 Kitkat, ale jego nowszy, większy „brat” ma zainstalowany całkowicie inny system. Lark Ultimate 8i to tablet z platformą Windows 8.1 na pokładzie. Oczywiście użytkownik będzie miał do dyspozycji licencję na pakiet biurowy Office 365.

Wszystkie informacje wyświetlane są na 8-calowym ekranie IPS o rozdzielczości 1280×800 pikseli. Zastosowanie IPS umożliwia pracę na dworze, w słoneczne dni. Prawidłowe działanie tabletu oraz Windows 8.1 zapewnia 4-rdzeniowy procesor Intel Atom Z3735F oraz 1 GB RAM, czyli standardowe podzespoły. Na wszelkie dane zarezerwowano 16 GB. Tą pamięć można zapełnić zdjęciami oraz filmami wykonanymi aparatami fotograficznymi 2 Mpix. Z przodu oraz z tyłu jest taka sama matryca.

Zobacz także: Lark Ultimate X4 8 3G GPS. 8-calowy ekran IPS za 549 zł

W obudowie Lark Ultimate 8i skrywa się także WiFi 802.11 b/g/n, Bluetooth, microUSB oraz jack 3.5 mm. Pojemność ma 4500 mAh pojemności. Na ile godzin pracy wystarczy? Tego producent nie zdradził…

Obecnie Lark Ultimate 8i można kupić w ofercie Tesco. Na stronie producenta widnieje oferta 399 zł, która została przeceniona z 499 zł. W tej cenie jest to naprawdę całkiem rozsądna i ciekawa propozycja. Moim zdaniem Lark Ultimate 8i to godny uwagi tablet z Windows 8.1.

źródło: Tesco/Telix.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz