0

Samsung pracuje nad Galaxy Note 4 z 8-rdzeniowym procesorem. Nowe reklamy Galaxy Note 4

Samsung Galaxy Note 4. Premiera w PolsceW jednym tekście mam dla Was dwie informacje dotyczące Samsunga Galaxy Note 4. Szczególnie ciekawa wydaje się wiadomość dotycząca Galaxy Note 4, który miałby się pojawić z 64-bitowym procesorem Qualcomm Snapdragon 810 (8-rdzeni). Ponadto dział marketingu przygotował nowe spoty, które nie prezentują „sucho” danych technicznych.

Do tej pory Samsung oferuje dwie wersję Samsunga Galaxy Note 4. Są to urządzenia z procesorem Samsung Exynos 5433 oraz Qualcomm Snapdragon 805, ale na tym nie koniec. Ponoć inżynierowie koreańskiego producenta obecnie testują Galaxy Note 4 z całkowicie nowym układem. Ma to być kolejna generacja Snapdragona, a dokładniej Qualcomm Snapdragon 810. Jest to 64-bitowy procesor składający się z 8-rdzeni. Za przetwarzanie grafiki będzie odpowiadać Adreno 430.

Reszta specyfikacji technicznej nie została ujawniona, ale ja jestem pewny, że będzie taka sama. Producent oprócz układu napędzającego nie zmieni nic. A Wy co sądzicie? Jest w ogóle potrzebny Galaxy Note 4 z Snapdragon 810?

Nowe reklamy Samsunga Galaxy Note 4

Samsung nie pracuje tylko nad nowymi wersjami phabletu, ale także nad kolejnymi materiałami promocyjnymi. W sieci pojawiły się spoty, które promują poszczególne funkcjonalności Galaxy Note 4. Nie są to reklamy z przedstawieniem tylko danych technicznych, co może się podobać. Ja już takich spotów mam dość, bo nie są w ogóle interesujące, a dane techniczne znajdziemy w sieci. Reklama, moim zdanie, ma zaintrygować…

źródło: sammobile.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz