1

Allview Viva H7 LTE, Viva H8 LTE oraz Viva H10 LTE. Tablety z LTE

Allview VIVA LTERumuńska marka tabletów internetowych Allview wprowadza do sprzedaży cztery tablety Allview Viva, które mają wbudowany modem LTE. I jest to najważniejszy atutów urządzeń z serii Allview Viva. Nowości to Allview Viva H7 LTE, Viva H8 LTE oraz Viva H10 LTE

Obecnie w Polsce jest już dostępnych kilka tabletów internetowych marki Allview, z czego jeden z nich obecnie testuje. Ale już 23. grudnia 2014 roku będą dostępne nowe modele Allview z serii Viva, które mają wbudowany modem LTE.

Allview Viva H7 LTE

Allview Viva H7 LTE

Nowe modele tabletów Allview to Viva H7 LTE, Viva H8 LTE oraz Viva H10 LTE i mają praktycznie taką samą specyfikację techniczną. Główna zmiana to rożne przekątne ekranu, ale matryca została wykonana w technologii IPS. Modele H8 oraz H10 mają rozdzielczość 1280×800 pikseli, a H7 – 1024×600 pikseli.

Prawidłowe działanie zapewnia 4-rdzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1,5 GHz, układ graficzny Mali T760 oraz 1 GB RAM. System operacyjny to Google Android w wersji 4.4.4 Kitkat. wbudowana pamięć wynosi 8 GB. Specyfikację techniczną dopełnia Bluetooth, WiFi z funkcją Wi-Fi Direct, GPS z GLONASS, LTE oraz porty microUSB oraz jack 3.5 mm. Są także dwie kamery. Allview H10 LTE ma aparat 5 Mpix oraz 2 Mpix. Opcja Mira Vision pozwala na regulację jasności i intensywności kolorów. Natomiast funkcja sterowania za pośrednictwem gestów pozwala na zmianę utworów, regulację jasności i zamykanie aplikacji, za pomocą przesunięcia palców na ekranie dotykowym.

Allview Viva H8 LTE

Allview Viva H8 LTE

Allview Viva z LTE. Dostępność oraz ceny

Tablety internetowe Allview Viva z LTE będą wysyłane do klientów 23. grudnia 2014 roku. Jedynie Allview H8 od 30. grudnia. Obecnie można składać zamówienia za pośrednictwem strony internetowej producenta. Ceny:

  • Allview Viva H7 LTE – 549 zł,
  • Allview H8 LTE – 699 zł,
  • Allview H10 LTE – 899 zł.
Allview Viva H10 LTE

Allview Viva H10 LTE

Ceny do najniższych nie należą. Według mnie są trochę za wysokie, ale w sumie dostępność LTE to obecnie coś innowacyjnego, jeszcze innowacyjnego.

Oczywiście na rynku jest również linia tabletów Allview Viva bez LTE.

źródło: informacja prasowa Allview

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz